Hakkımızda

REMAN Yapı olarak, geçmişten günümüze pek çok projeye iş ortaklığı neticesinde almış olduğumuz bilgi, birikim ve deneyimi; değişen teknolojik yaklaşımlar ve sanatsal dokunuşlar ile çözümler üretmeye devam ediyoruz. Estetiğin konfora hayat verdiği yaklaşımla sizlere hayallerinizin tam merkezinde çok yönlü yaşam ayrıcalığı sunuyoruz.

REMAN YAPI çatısı altında çağdaş ve lüks mimari algısıyla oluşan markamız ile fark yaratıyoruz. Dünya dinamiklerini yakalayan çizgisiyle, kaliteyi ve güncel teknolojiyi içinde barındırırken, kendi lokasyonunun kültürel geleneklerini de kucaklıyoruz.

Günden güne değerlenen yatırım alternatiflerini REMAN YAPI ile keşfedin.  İstanbul’un mimarisine yeni bir soluk kazandırırken, şehri ve doğayı bir araya getiren alternatif bir yaşam sunuyoruz.

Başarımızdaki süreklilik, etkin bir şekilde uyguladığımız stratejimiz ve değişime ayak uyduran bir perspektife sahip olmamızdan kaynaklanıyor. Uzmanlığımızdan güç alarak yüklendiğimiz projelerimizde, her zaman gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve yeni fikirleri yaşam alanlarına kazandırma bilinci ile yola çıkıyoruz…

REMAN YAPI, sektörde verdiği sözü tutan, insanların gelişen dünyadaki isteklerini, ihtiyaçlarını karşılayabilen, kendini sürekli yenileyerek çağı yakalayan bir marka olarak yol alıyor.

VİZYON

Sosyal ve fiziksel donatılarıyla dünya standartlarında yapılar üretmeye devam ederek, REMAN Yapı markasını uluslararası zeminde lider bir marka haline getirmek ve ülkemizi tüm dünyadaki projelerimizle temsil etmek temel vizyonumuzdur.

MİSYON      

Toplumun ve gayrimenkul sektörünün ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek; kurum vizyonu doğrultusunda alanında kaliteli, çevreye ve enerji kaynaklarına duyarlı, çağdaş yaşam kültürüne sahip projelere imza atmak ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmek temel misyonumuzdur.

KALİTE ve ÇEVRE POLİTİKASI  

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi doğrultusunda yüksek kalite standartlarını korumak ve devamlı olarak geliştirmek, iş güvenliği konusunda sürekli eğitim ve denetimlerle gereken tüm hassasiyeti göstermek, çevre duyarlılığımızı tüm projelerimize yansıtmak REMAN Yapı’nın Kalite ve Çevre Politikasını oluşturur.